Müügiassistent

Superservice OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda - MÜÜGIASSISTENTI.Töökoht: Väike-Paala 1, Tallinn müügisaal.Müügiassistendi peamisteks ülesanneteks on aktiivne ja tulemuslik müügitöö klientidega. Ta on hea suhtleja, kaardistab kliendi vajadused, pakub lahendusi, koostab pakkumisi, haldab igapäevaselt müügi- ja ostutellimusi ning lahendab muid müügiga seonduvaid küsimusi.
CV ja küsimused saata: marno@superservice.ee
Oleme 18.05.1998 loodud Eesti ettevõte, kes tegeleb kontorite varustamisega: toidu- ja majapidamistarvetega ning innovaatiliste esmaabitarvete ja kontoritarvete (sh.ergonoomika) müügiga.

Kohustused

- Otsime oma meeskonda - MÜÜGIASSISTENTI
- Töökoht: Väike-Paala 1, Tallinn müügisaal
- Müügiassistendi peamisteks ülesanneteks on aktiivne ja tulemuslik müügitöö klientidega
- Ta on hea suhtleja, kaardistab kliendi vajadused, pakub lahendusi, koostab pakkumisi, haldab igapäevaselt müügi- ja ostutellimusi ning lahendab muid müügiga seonduvaid küsimusi

Nõudmised kandidaadile

- Peab olema valmis füüsiliseks tööks.• ausus
- täpsus
- kohusetundlikkus ja sõbralikkus• arvutioskus (Directo raamatupidamisprogramm) • eelnev müügitöö kogemus• hea suhtlemisoskus• meeskonnatöötaja• eesti keele oskus kõnes ja kirjas (kasuks tuleb ka inglise- ja venekeele oskus)

Omalt poolt pakume

- • mitmekülgset- ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes
- • sõbralikku meeskonda ja kaasaegseid töötingimusi
- • koolitust ja väljaõpet

Kontakt:
Marno Roose
marno@superservice.ee
5023904