Füüsikaõpetaja

Valga Põhikool
Valga maakond
Osaline tööaeg
Magistrikraad
03.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

8.-9. klassides füüsika õpetamine ja õppimise tagasisidestamine, õppima õpetamine; õpilaste arengu toetamine lähtudes nende võimetest ja vajadustest ning arvestades riiklikes õppekavades seatud eesmärkidega; õpitegevuse kavandamine ja analüüsimine, õppijate arengut toetava õppekeskkonna loomine; pidev kutseoskuste arendamine; elektroonilise päeviku Stuudiumi täitmine; koostöö kolleegidega, tugispetsialistidega, lapsevanematega; osalemine meeskonnaliikmena kooli arendustöös ja loometegevuses.
Kui Sinu soov on olla tark sõber noorele õppijale, avades tema parimad võimed, siis ValgaPõhikool ootab Sind oma meeskonda ja päikselisse majja kandideerima.
Üldhariduskool Valgas.

Kohustused

- 8
- -9
- klassides füüsika õpetamine ja õppimise tagasisidestamine, õppima õpetamine
- õpilaste arengu toetamine lähtudes nende võimetest ja vajadustest ning arvestades riiklikes õppekavades seatud eesmärkidega
- õpitegevuse kavandamine ja analüüsimine, õppijate arengut toetava õppekeskkonna loomine
- pidev kutseoskuste arendamine
- elektroonilise päeviku Stuudiumi täitmine
- koostöö kolleegidega, tugispetsialistidega, lapsevanematega
- osalemine meeskonnaliikmena kooli arendustöös ja loometegevuses

Nõudmised kandidaadile

- Erialane kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon
- väga hea pingetaluvus- ja suhtlemisoskus
- sõbralikkus ja rõõmsameelsus
- usaldusväärsus ja algatusvõime
- otsustus-
- koostöö- ja analüüsivõime
- avatus uuendustele
- hea arvutikasutamise oskus
- soov panustada kooli arengusse

Omalt poolt pakume

- Töötamisvõimalust kõige päikselisemas koolis - Valga Põhikoolis
- enesearengu- ja eneseteostusvõimalusi
- võimalust loovalt panustada tooniandva kooli arendamisse
- uuendusmeelset ja sõbralikku meeskonda
- meeldivat töökeskkonda, paindlikku tööaega, ujulakompleksi kasutamise võimalust. Väärtustame töötaja isiklikku elu, õppivat õpetajat, ühtekuuluvust, tähtpäevi.

Kontakt:
Hannely Luik-Stogov
direktor@valgapk.edu.ee
5883 7042