Elektrik

Estonian Plywood AS
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
13.06.2019
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö kirjeldus


Sinu töö sisuks on automaatika- ja elektriseadmete paigaldamine, seadistamine ja hooldus rajatavas vineeritehases, et tagada seisakuteta töö ööpäevaringselt.Kutsume Sind kandideerima, kui Sul on erialane väljaõpe ning töökogemus tööstusettevõttes, oled tehnilise taibu ja lahendustele orienteeritud mõtteviisiga ning panustad meeskonnatöösse.

Oleme Lemeks AS ja Tarmeko KV OÜ ühisettevõte, mille tegevusalaks on vineeri tootmine. Kaasaegse tehnoloogiaga tootmiskompleks hakkab paiknema Jõgevamaal Viruveres ja selle eeldatav valmimisaeg on 2019. Tehas loob 130-150 uut töökohta.


Kohustused

- Sinu töö sisuks on automaatika- ja elektriseadmete paigaldamine, seadistamine ja hooldus rajatavas vineeritehases, et tagada seisakuteta töö ööpäevaringselt
- Kutsume Sind kandideerima, kui Sul on erialane väljaõpe ning töökogemus tööstusettevõttes, oled tehnilise taibu ja lahendustele orienteeritud mõtteviisiga ning panustad meeskonnatöösse


Omalt poolt pakume

- Ootame Sinult valmidust töötada vahetustega, omalt poolt pakume huvitavat tööd ning väärilist tasu, täiendkoolitust ning juhendamist tipptegijatelt, kaasaegseid töötingimusi, meeleolukaid ühisüritusi ning kollektiivpuhkust suvel ja talvel.
Kontakt:
Evelin Varol
evelin.varol@estply.com
51976948
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •