Tõstukijuht

Rae Kivitehas OÜ
Põlva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
26.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

2,5 tonnise kahveltõstukiga töötamine + laaduriga liiva laadimine

Rae Kivitehas OÜ valmistab erinevaid betoontooteid aastast 2006. Tootmiskompleksid asuvad Tallinnas ja Põlvas. Tänase seisuga on meie tootenimekirjas erinevate värvivalikutega tänava- ja äärekivid, betoonplokid. Mõlemas tehases on tootmisliinid täisautomaatsed ja meie tootmistehnoloogia on üks parimaid Eestis. Meie klientideks on ehitusmaterjalide edasimüügiga tegelevad kauplused, ehitus- ja teeehitusfirmad ning eraisikud. Valdav enamus toodangust leiab oma koha Eesti ja Läti turul.

- 2,5 tonnise kahveltõstukiga töötamine + laaduriga liiva laadimine

Nõudmised kandidaadile

- Nõutav täpsus ja korrektsus töös
- töökogemus kahveltõstukiga töötamisel

Omalt poolt pakume

- Tööriietus, lõunatoit, aastaringne töö, väljaõpe kohapeal

Kontakt:
Sulev Koidu
sulev@raekivi.ee
5028865