Müügiesindaja

CV Partner OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
24.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

· Kliendisuhete loomine ja arendamine; · Toodete tutvustamine ja aktiivne B2B müük; · Klientide nõustamine ja nende rahulolu tagamine; · Hinnapakkumiste koostamine; · Müügitulemuste analüüs ja aruandlus.

CV Partner OÜ on personaliotsinguteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb aastast 2009.

Kohustused

- · Kliendisuhete loomine ja arendamine
- · Toodete tutvustamine ja aktiivne B2B müük
- · Klientide nõustamine ja nende rahulolu tagamine
- · Hinnapakkumiste koostamine
- · Müügitulemuste analüüs ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile

- · Ambitsioonikus ja müügitulemustele orienteeritus
- · Tahe teenida väga head tasu
- · Järjekindlus
- lubadustest ja tähtaegadest kinnipidamine.Eelneva müügitöö kogemuse puudumine ei ole takistuseks
- sest meilt saab praktilise müügikoolituse

Omalt poolt pakume

- • Toetavaid kolleege ning meeldivat töökeskkonda
- • Head motivatsioonipaketti
- • Ettevõtte auto ja bensiinikaart
- • Ettevõtte telefon ja iPad (tööd toetavad programmid ja appid, mugavamaks igapäevaseks tööeluks)
- • Tasemel koolitusprogrammi.

Kontakt:
cv@cvp.ee
+37253571278