Eesti keele õpetaja

Tartu Lasteaed Kelluke
Tartu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
31.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Eesti keele kui teise keele õpetamine koolieelses eas lastele.

Tartu Lasteaed Kelluke kuulub keelekümbluslasteaedade võrgustikku.Osalise keelekümblusega rühmades toimub õppetegevus nii eesti kui ka vene keeles. Eesti keele õpe tagatakse koolieelse lasteasutuse riikliku õppekava ja lasteasutuse õppekava alusel alates 3. eluaastast.

- Eesti keele kui teise keele õpetamine koolieelses eas lastele

Nõudmised kandidaadile

- Nõutav kvalifikatsiooni vastavus HTM-i kehtestatud nõuetele

Omalt poolt pakume

- Sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi
- kogemustega meeskonna tuge ja täiendavat väljaõpet
- avatud ja paindlikku töökeskkonda
- võimalust rakendada oma ideid lasteaia arendamisel.

Kontakt:
Julia Eskor
julia.eskor@raad.tartu.ee
746 1070