Müüja-klienditeenindaja

OÜ LASTEKAUBAD
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
22.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide meeldiv ja professionaalne teenindamine, töö kassas, kaupade vastuvõtmine, ettevalmistus müügiks ja väljapanek, kaupade ja müügisaali korrashoid ning koristamine.
CV koos kaaskirjaga palun saata info@tripstrapstrull.ee.
Mänguasjade jaemüük kaupluses ja internetis

- Klientide meeldiv ja professionaalne teenindamine, töö kassas, kaupade vastuvõtmine, ettevalmistus müügiks ja väljapanek, kaupade ja müügisaali korrashoid ning koristamine

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on täisealine
- avatud ja rõõmsameelne suhtleja
- viisakas
- kohusetundlik
- töökas ja aus. Kasuks tuleb ühe võõrkeele (inglise
- vene) oskus suhtlustasemel

Omalt poolt pakume

- Tööd arenevas ettevõttes, kindlat sissetulekut, head töökeskkonda, tööd paindliku graafiku alusel.

Kontakt:
info@tripstrapstrull.ee