Müüja-klienditeenindaja

OÜ LASTEKAUBAD
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
23.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide meeldiv ja professionaalne teenindamine, töö kassas, kaupade vastuvõtmine, ettevalmistus müügiks ja väljapanek, kaupade ja müügisaali korrashoid ning koristamine, inventuurides osalemine.
CV koos kaaskirjaga palun saata info@tripstrapstrull.ee.
Mänguasjade jaemüük kaupluses ja internetis

- Klientide meeldiv ja professionaalne teenindamine, töö kassas, kaupade vastuvõtmine, ettevalmistus müügiks ja väljapanek, kaupade ja müügisaali korrashoid ning koristamine, inventuurides osalemine

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on avatud ja rõõmsameelne suhtleja
- kohusetundlik
- töökas ja aus. Kasuks tuleb ühe võõrkeele (inglise
- vene) oskus suhtlustasemel
- eelnev töökogemus müüjana või klienditeenindajana

Omalt poolt pakume

- Tööd arenevas ettevõttes, kindlat sissetulekut, head töökeskkonda, tööd paindliku graafiku alusel, väljaõpet.

Kontakt:
info@tripstrapstrull.ee