Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
28.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Mängu- ja spordiväljakute inventari montaaž ja paigaldamine üle Eesti.
CV saata info@tommi.ee. Lisainfo tel 5032566.
Mängu- ja spordiväljakute inventari müük ja paigaldus. Linnamööbel. Kummialuskatted.

- Mängu- ja spordiväljakute inventari montaaž ja paigaldamine üle Eesti

Nõudmised kandidaadile

- Soovitav ehituslik kutseharidus või ehituses töötamise kogemus. Tööks on vajalik kohusetunne
- ausus
- täpsus
- vastutustunne ning tehniline taip. Vajalik on ka hea suhtlemisoskus

Omalt poolt pakume

- Rutiinivaba töö, kus saab palju Eestis reisida ja kogu ühiskonna jaoks midagi kasulikku ära teha.
- Korralik töötasu. Head tööriided, töövahendid ja -seadmed. Korralikud olmetingimused. Nooruslik ja reibas kollektiiv. Väljaõpe firma poolt.

Kontakt:
info@tommi.ee
+3725032566