Automaatik

aktsiaselts HIIEKO
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
10.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Automaatiku peamisteks tööülesanneteks on seadmete ja süsteemide elektri, elektroonika ja automaatika osa korrashoiutööde teostamine (hooldused, remont, parendused, seadmete häälestus, toetamine jms). Samuti osalemine seadmete töökindluse analüüsil, parendamisel ning ettepanekute tegemine töökindluse tõstmiseks.

Ehituslikke tehnosüsteeme ja automaatika projekteerimine, paigaldamine ja hooldamine.

- Automaatiku peamisteks tööülesanneteks on seadmete ja süsteemide elektri, elektroonika ja automaatika osa korrashoiutööde teostamine (hooldused, remont, parendused, seadmete häälestus, toetamine jms)
- Samuti osalemine seadmete töökindluse analüüsil, parendamisel ning ettepanekute tegemine töökindluse tõstmiseks

Nõudmised kandidaadile

- - Varasem kokkupuude erinevate süsteemide- ning kontrollerite-
- juhtimissüsteemidega (hooldamine
- vealeidmine
- remont
- täiendamine)
- - Osata lugeda skeeme ja kasutada erinevaid kontrollereid
- - Vähemalt keskeriharidus (elektri/elektroonika/automaatikaalane) või vähemalt 2-aastase praktilise töö kogemus samas vallas hoolduse ja remondi alal
- - Arvutikasutusoskus (Office tarkvara
- Autocad)
- - Hea eesti
- vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
- - Isikuomadustest on tähtsal kohal analüüsioskus
- täpsus ja korrektsus
- otsustusvõime
- kohusetunne
- lojaalsus
- distsiplineeritus ning töövilumus.Sobiv kandidaat tunneb endas ära järgmised väärtused: olen aktiivne
- kohusetundlik ja tulemusele orienteeritud meeskonnamängija
- sest olen Professionaal
- suure algustähega.Usun et rakendades oma seniseid teadmisi ja kogemusi
- suudan luua ettevõttele olulist lisaväärtust

Omalt poolt pakume

- Pakume palju tööd ja tööks vajalikke töövahendeid, kindlat igakuist töötasu (k.a. vastavalt panusele), täiendkoolitusi (vastavalt vajadusele) ning pehmeid väärtusi nagu suvepäevad, jõulupidu jm.

Kontakt:
Sergei Nõulik
sergei.noulik@hiieko.ee
5078611