Klienditeenindaja

Sihtasutus Tehvandi Spordikeskus
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• Klientide kiire ja meeldiv teenindamine • arveldused klientidega • toidu serveerimine • peo- ja kohvilaudade ettevalmistamine
Proovipäeva võimalus
SA Tehvandi Spordikeskus haldab Lõuna-Eestis kolme spordikeskust: Otepääl, Käärikul ja Elvas. Keskustes pakutavad põhiteenused on sportlastele ja harrastajatele aastaringsete treeninguvõimaluste pakkumine, erinevate vaba aja veetmise võimaluste pakkumine, majutus ja toitlustus.

- • Klientide kiire ja meeldiv teenindamine • arveldused klientidega • toidu serveerimine • peo- ja kohvilaudade ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

- Erialane väljaõpe ja/või töökogemus
- korrektsus
- täpsus ja ausus
- eesti keele oskus suhtlustasemel (kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus)
- positiivne ellusuhtumine.

Omalt poolt pakume

- Toredat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda.
- Pakume majutusvõimalust.

Kontakt:
Ülle Kikkas
ylle@tehvandi.ee
766 9553