Kaupluse juhataja

RRLektus Aktsiaselts
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kaupluse üldise töökorralduse tagamine;kaupade tellimine, nende vastuvõtmine ning ladustamine;dokumentide sisestamine laoprogrammi, hinnakujundus;lettide ja riiulite kaupadega täitmine ning nende korrashoiu tagamine;vajadusel ostjate kiire ja korrektne teenindamine teenindusletis ja kassas;realiseerimisaegade ja kauba käitlemisnõuete jälgimine;aruandlus raamatupidamisele ja juhtkonnale;puhtuse hoidmine kaupluses;muud tegevused, mis võivad seoses klienditeenindusega ette tulla.

RRLektus AS on jaekaubandusettevõte, kuhu kuulub üle 60 toidu- ja esmatarbekaupade kaupluse Eesti erinevates piirkondades.

Kohustused

- Kaupluse üldise töökorralduse tagamine
- kaupade tellimine, nende vastuvõtmine ning ladustamine
- dokumentide sisestamine laoprogrammi, hinnakujundus
- lettide ja riiulite kaupadega täitmine ning nende korrashoiu tagamine
- vajadusel ostjate kiire ja korrektne teenindamine teenindusletis ja kassas
- realiseerimisaegade ja kauba käitlemisnõuete jälgimine
- aruandlus raamatupidamisele ja juhtkonnale
- puhtuse hoidmine kaupluses
- muud tegevused, mis võivad seoses klienditeenindusega ette tulla

Nõudmised kandidaadile

- Ootame meeskonda kohusetundlikku
- lojaalset
- sõbralikku töötajat
- kellel on ka positiivne suhtumine töötamisse. Vajalik on eelnev kogemus jaekaubandusest

Omalt poolt pakume

- Tööalast väljaõpet kohapeal, töötulemustele orienteeritud töötasu, firmasisest arenguvõimalust.

Kontakt:
kylli.jalak@meietoidukaubad.ee
+37253494105