Kliendihaldur

aktsiaselts RISTART
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sinu põhitööks saab olema klientidega suhtlemine, toodete müük olemasolevatele ja uutele klientidele. Meie klientideks on hotellid ja kauplused, aga ka paljud teised Eesti, Baltikumi ning Skandinaavia turul tegutsevad ettevõtted.

- Sinu põhitööks saab olema klientidega suhtlemine, toodete müük olemasolevatele ja uutele klientidele
- Meie klientideks on hotellid ja kauplused, aga ka paljud teised Eesti, Baltikumi ning Skandinaavia turul tegutsevad ettevõtted

Nõudmised kandidaadile

- Kliendihalduri tööks eeldatavad oskused
- mis ei välista teisi häid omadusi:• hea eneseväljendamis- ja läbirääkimisoskus
- • iseseisvus
- lahendustele orienteeritus
- analüüsivõime.Sa sobid meiega
- kui:• Sul on tahtmine teha tööd
- • oled aktiivne ja algatusvõimeline ning Sind innustab võimalus luua kontakte ja leida iseseisvalt uusi kliente
- • Sul paneb silmad särama tulemuste saavutamine ja mitmekülgne areng
- • oskad oma aega planeerida ja iseend motiveerida
- • Sa soovid teha koostööd ja oskad hinnata häid suhteid nii kaastöötajate kui klientidega

Omalt poolt pakume

- põhi- ja tulemustasu
- võimalust kasutada ametisõitudeks ettevõtte autot
- kontor Tallinnas.

Kontakt:
Kaja Aarma
kaja.aarma@gmail.com
+372 5256876