Toateenija

EstTruffe OÜ
Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
26.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Hotellitubade koristamine. Kokku on hotellis 20 tuba, vahetuses on 2-3 töötajat sõltuvalt töömahust.Võtame vastu ka kandideerijaid, kellele sobib töö ainult nädalavahetusel.
Kandideerimiseks palume ühendust võtta hotellijuhiga ja kokku leppida vestluse aeg. tel 53734673, Jevgeni
Vanalinna südames Viru väravate kõrval asuv ajalooline Taanilinna Hotell paikneb elavas aga vaikses lähikonnas, mis on ideaalseks peatumispaigaks nii huvi- kui ka ärireisijatele.

Kohustused

- Hotellitubade koristamine
- Kokku on hotellis 20 tuba, vahetuses on 2-3 töötajat sõltuvalt töömahust
- Võtame vastu ka kandideerijaid, kellele sobib töö ainult nädalavahetusel

Nõudmised kandidaadile

- Hoolsus
- korralikus
- valmisolek füüsiliseks tööks
- hea pingetaluvus.Võimalus töötada paindliku graafiku alusel (s.h. riigipühadel ja nädalavahetusel).Eelnev töökogemus puhastusteeninduses ja/või hotellides tuleb kasuks

Omalt poolt pakume

- - tööalast koolitust
- - sõbraliku ja professionaalset meeskonda
- - paindlikku graafikut

Kontakt:
Jevgeni Filatov
manager@taanilinna.com
53734673