Piletimüüja

Mittetulundusühing Hara Sadam
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
17.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ajaloolise Hara allveelaevade baasi ja uue väikelaevasadama külastajatele piletite müümine ja ajaloo tutvustamine. Sadama teenuste tutvustamine ja müük. Turismi kõrghooajal vajame lisatööjõudu.Võimalusel pakume ka talveperioodiks tööd.
CV ja motivatsioonikiri saatke sadam@harasadam.ee.

- Ajaloolise Hara allveelaevade baasi ja uue väikelaevasadama külastajatele piletite müümine ja ajaloo tutvustamine
- Sadama teenuste tutvustamine ja müük
- Turismi kõrghooajal vajame lisatööjõudu
- Võimalusel pakume ka talveperioodiks tööd

Nõudmised kandidaadile

- Sõbralik ja hea eneseväljendusoskusega

Omalt poolt pakume

- Pakume suure militaarväärtusega ja üle maailma TOP100 vaatamisväärsusega turismiobjektil töötamise võimalust. Oleme töögraafiku tegemisel väga paindlikud. Võimalus praktiseerida keeleoskust. Ja samas on võimalik kaasa lüüa uue väikesadama arengus.

Kontakt:
Reet Idavain
sadam@harasadam.ee
5096980