Müügi- ja turundusjuht

Aktsiaselts Grand Hotel Viljandi
Viljandi maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
28.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

AS Grand Hotel Viljandi müügi- ja turundustöö. Olemasoleva kliendibaasi haldamine ja täiendamine. Majutuspakettide loomine ja aktiivne müük.

Viljandi elegantseim hoone valmis aastal 1938 ja sai endale nimeks Esimene Viljandi Esinduslokaal ehk EVE. Pärast põhjalikku uuenduskuuri avas hotell 2002. aasta mais uksed ja pakub nüüd taas EVEle ainuomast luksuslikku ööbimisvõimalust. Neljatärni kvaliteedinõuetele vastavas Grand Hotel Viljandis on 50 unikaalset art deco stiilis kujundatud numbrituba, 50 kohaline a la carte restoran koos konverentsikeskusega, spordi- ja saunakompleks. Grand Hotel Viljandit on maitsekalt kujundatud pisiasjadeni ning klassikalist väärikust, efektseid kontraste ja värve jagub kõikjale. See loob hotellis kordumatu meeleolu. EVE muudab Teie külaskäigu Viljandimaale unustamatuks sündmuseks.

Kohustused

- AS Grand Hotel Viljandi müügi- ja turundustöö
- Olemasoleva kliendibaasi haldamine ja täiendamine
- Majutuspakettide loomine ja aktiivne müük

Nõudmised kandidaadile

- Soovituslik erialane haridus
- hotellinduse/juhtimise või müügi valdkonnas.

Omalt poolt pakume

- Häid töötingimusi ja tasu. Majasiseseid soodustusi, sh tasuta jõusaal. Kohapealne väljaõpe.

Kontakt:
Inga Kree
personal@toomtekstiil.ee
4355101