Tootmistöötaja

Aktsiaselts Wendre
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Voodite valmistamine vastavalt klientide tellimustele.
lisainfo telefonil +3724490790; võimalik on kandideerida ka läbi kodulehe http://www.wendre.ee
Wendre ei ole lihtsalt tootja. Me armastame ennast nimetada magusa une vabrikuks. Meie liinidelt väljub iga päev kümneid tuhandeid tooteid ja me soovime, et igaüks neist pakuks rõõmu ja maksimaalset unekogemust.

Kohustused

- Voodite valmistamine vastavalt klientide tellimustele

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind
- kui Sul on soov teha tööd tootmises
- oled hea pingetaluvusega ning valmis töötama esialgu ühes vahetuses (06.50-15.20) ning tulevikus vajadusel kahes vahetuses (06:00-14:30
- 14:30-23:00)

Omalt poolt pakume

- Töö tulemustest sõltuvat tasu
- arengu- ja karjäärivõimalusi
- kaasaegseid töötingimusi
- toetavat meeskonda
- kohapealset väljaõpet ja erialaseid koolitusi
- kollektiivpuhkust.

Kontakt:
Katrin Zagorski
personal@wendre.com
+3724490790