Toateenija

Sihtasutus Tehvandi Spordikeskus
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
22.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega suvisel perioodil pakume tööd toateenijatele.Töökohustuseks on spordikeskuse majutusruumide, üldkasutatavate ruumide ning spordisaalise koristamine ja heakorra eest vastutamine.
Töökoht sobib ka noortele alates 17. eluaastastProovipäeva võimalus
SA Tehvandi Spordikeskus haldab Lõuna-Eestis kolme spordikeskust: Otepääl, Käärikul ja Elvas. Keskustes pakutavad põhiteenused on sportlastele ja harrastajatele aastaringsete treeninguvõimaluste pakkumine, erinevate vaba aja veetmise võimaluste pakkumine, majutus ja toitlustus.

- Seoses töömahu suurenemisega suvisel perioodil pakume tööd toateenijatele
- Töökohustuseks on spordikeskuse majutusruumide, üldkasutatavate ruumide ning spordisaalise koristamine ja heakorra eest vastutamine

Nõudmised kandidaadile

- Töö sobib kõigile sõltumata varasemast töökogemusest ja vanusest

Omalt poolt pakume

- Meeldivat töökeskkonda, väljaõpet kohapeal ja erialaseid koolitusi
- majutus- ja toitlustusvõimalust.

Kontakt:
Heiki Ehte
heiki@tehvandi.ee
5305 1265