Tootepaigutaja

Osaühing Tomorrow's Trends & Tools
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
13.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tomorrow\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s Trends & Tools OÜ on kiirestiarenev rahvusvaheline merchandisinguga tegelev firma, mis tegutseb aastast 2009. Oleme üks suurimatest merchandisingu ja tootepaigutamise teenust pakkuvaid firmadest, mis töötab maailmakuulsate brändidega.Tööülesanded - kaupade ja reklaammaterjalide väljapanek erinevates kauplustes Tartumaa piires; kaupluste igapäevane külastamine, tööplaani täitmine.

Tomorrow\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s Trends & Tools OÜ on kiirestiarenev rahvusvaheline ettevõtte, mis tegutseb aastast 2009. Oleme üks suurimatest merchandisingu ja tootepaigutamise teenust pakkuvaid firmadest, mis töötab maailmakuulsate brändidega.

- Tomorrow\'s Trends & Tools OÜ on kiirestiarenev rahvusvaheline merchandisinguga tegelev firma, mis tegutseb aastast 2009
- Oleme üks suurimatest merchandisingu ja tootepaigutamise teenust pakkuvaid firmadest, mis töötab maailmakuulsate brändidega
- Tööülesanded - kaupade ja reklaammaterjalide väljapanek erinevates kauplustes Tartumaa piires
- kaupluste igapäevane külastamine, tööplaani täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Hea eesti keele suuline ja kirjalik oskus
- inglise või vene keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks
- hea planeerimisoskus
- täpsus ja iseseisvus
- hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- hea füüsiline vorm
- kuna töö sisaldab raskuste tõstmist

Omalt poolt pakume

- Arengu- ja karjäärivõimalusi kiiresti arenevas ettevõttes
- stabiilset ja motiveerivat palka
- kaasaegset töökeskkonda
- autokompensatsiooni või ametiautot
- täisajaga tööd esmaspäevast reedeni. Lisaks on võimalik ka töötada hooajaliselt või osalise tööajaga
- liikuvat tööd üle kogu Tartumaa.

Kontakt:
Vitali Oratš
maret.lobu@3tbaltic.eu
55628847