Finantsteenistuse juhataja

Põhja-Sakala Vallavalitsus
Viljandi maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
29.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Teenistuse juhataja ametikoha eesmärgiks on vallavalitsuse finantsteenistuse tegevuse juhtimine, valla ametiasutuse ja hallatavate asutuste raamatupidamise korraldamine ja koordineerimine.Peamised ülesanded:- teenistuse juhtimine;- ettepanekute tegemine teenistuse struktuuri, koosseisu, palkade ja töökorralduse kohta;- valla finantstegevuse koordineerimine;- valla eelarvestrateegia ja eelarve ning muude oma valdkonna õigusaktide eelnõude koostamine, täitmise kontrollimine;- valla raamatupidamisaruandluse korraldamine;- vallavalitsuse ja hallatavate asutuste juhtide nõustamine;- valla finantsanalüüside ja -prognooside koostamine.
Kandideerimiseks esitada järgmised dokumendid: avaldus, CV ja motivatsioonikiri, haridust tõendava dokumendi koopia ja muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.Dokumendid palume esitada hiljemalt 29. aprillil 2019 Põhja-Sakala Vallavalitsusele aadressil Lembitu pst 42, Suure-Jaani linn, 71502 Viljandi maakond või e-posti aadressil info@pohja-sakala.ee

- Teenistuse juhataja ametikoha eesmärgiks on vallavalitsuse finantsteenistuse tegevuse juhtimine, valla ametiasutuse ja hallatavate asutuste raamatupidamise korraldamine ja koordineerimine
- Peamised ülesanded:- teenistuse juhtimine
- - ettepanekute tegemine teenistuse struktuuri, koosseisu, palkade ja töökorralduse kohta
- - valla finantstegevuse koordineerimine
- - valla eelarvestrateegia ja eelarve ning muude oma valdkonna õigusaktide eelnõude koostamine, täitmise kontrollimine
- - valla raamatupidamisaruandluse korraldamine
- - vallavalitsuse ja hallatavate asutuste juhtide nõustamine
- - valla finantsanalüüside ja -prognooside koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Tööks vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus
- tööks vajalike õigusaktide tundmine ja nende kasutamise oskus.Kasuks tuleb varasem erialane töö- ja juhtimiskogemus
- hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
- analüüsivõime

Omalt poolt pakume

- Mitmekesist ja väljakutseid võimaldavat tööd
- konkurentsivõimelist palka
- erialast täiendkoolitust
- toetavat ja sõbralikku töökollektiivi.

Kontakt:
Kristi Laane
pohja-sakala@pohja-sakala.ee
+372 56469762