Juhiabi

Himbalt Trade Osaühing
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- Dokumentatsiooni koostamine ja arhiveerimine;- asjaajamise korraldamine;- töö andmebaaside ja seadusandlusega;- infoliikumise korraldamine;- jooksva kirjavahetuse pidamine; telefonikõnede vastuvõtt ning külaliste vastuvõtu korraldamine;- dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine;- kontoritarvetega varustamine;- tekstide tõlkimine

Hulgi- ja jaekaubandus; mootorsõidukite ja mootorrataste remont

Kohustused

- - Dokumentatsiooni koostamine ja arhiveerimine
- - asjaajamise korraldamine
- - töö andmebaaside ja seadusandlusega
- - infoliikumise korraldamine
- - jooksva kirjavahetuse pidamine
- telefonikõnede vastuvõtt ning külaliste vastuvõtu korraldamine
- - dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine
- - kontoritarvetega varustamine
- - tekstide tõlkimine

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemis-
- eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus. Arvutikasutamise oskus ametikohal vajalike programmide ja andmebaaside ulatuses

Omalt poolt pakume

- - Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- - tööalast väljaõpet kohapeal
- - sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi
- - korralikku töötasu

Kontakt:
Oksana Garlukovits
og@himbalt.com
58359777