Toateenija

Aktsiaselts Haapsalu Kuurort
Lääne maakond
Täistööaeg
Keskharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Spaahotell Laine pakub alalist tööd toateenijale, kelle tööülesandeks on koos toateeninduse meeskonnaga hoolitseda hotelli puhtuse eest.

AS Haapsalu Kuurort põhitegevusaladeks on taastusraviteenuste-, majutuse-, ilu- ja toitlustusteenuse pakkumine. AS Haapsalu Kuurort omab ambulatoorse taastusravi litsentsi ja ravispaa III järku. Spaahotellis on 95 eri tüüpi tuba (standardtoad, superiorklassi toad, minisviidid, sviit), kokku 168 voodikohta. Ettevõttes töötab töölepingu alusel 87 töötajat. Spaahotelli Laine külastas 2018. aastal ca 14 tuhat külalist, kes ööbisid kokku ca 40 tuhat voodipäeva. Ca 45% ettevõttes majutuvatest külalistest on välismaalt, nende ööbimine moodustas 53% koguööbimiste arvust.

- Spaahotell Laine pakub alalist tööd toateenijale, kelle tööülesandeks on koos toateeninduse meeskonnaga hoolitseda hotelli puhtuse eest

Nõudmised kandidaadile

- Puhtusearmastus
- täpsus
- ausus
- kohusetundlikkus
- kiirus

Omalt poolt pakume

- • stabiilset töökohta, kaasaegseid töötingimusi, huvitavat, vastutusrikast ja mitmekesist tööd
- • graafikuga tööaega 8-16.30
- • ettevõtte hüvesid, suurepärast meeskonda ja ühiseid üritusi
- • arenemis- ning eneseteostamise võimalusi, tööalaseid koolitusi

Kontakt:
Irene Väli
irene@laine.ee
510 9306