Klienditeenindaja

OSAÜHING PALMETT LUKUD
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
05.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klienditeenindus koos kõigi kaasnevate tegevustega (ladu, tellimused, hinnapakkumised, e-poe haldus, tehniliste tööde teostus jne).
www.palmett.eu
OÜ Palmett Lukud on 1992 aastal asutatud ettevõte, kus tegeletakse peaasjalikult lukustuse projekteerimise, komplekteerimise, paigalduse ja müügiga

- Klienditeenindus koos kõigi kaasnevate tegevustega (ladu, tellimused, hinnapakkumised, e-poe haldus, tehniliste tööde teostus jne)

Nõudmised kandidaadile

- Valmidus meeskonnatööks ja koostöövalmidus
- vastutusvõime (usaldatavus
- korrektsus
- kohusetunne
- enesedistsipliin)
- kiire kohanemisvõime ja positiivne ellusuhtumine
- hea suhtlemisvalmidus ja eneseväljendusoskus
- kannatlikkus ja tolerantsus
- paindlik ümberlülitumine ühelt tegevuselt teisele
- tähelepanu jagamise võime
- ausus
- täpsus
- lojaalsus
- teenindusvalmidus
- viisakus
- abivalmidus
- tehniline taiplikkus
- hea visuaalne mälu
- kiirus ja liigutuste hea koordinatsioon
- füüsiline ja vaimne vastupidavus
- hea koormuse taluvus
- kriminaalkorras karistamata

Omalt poolt pakume

- Arenguvõimalusi, palju tööd, toredaid kliente. Väljaõpe kohapeal.

Kontakt:
Ene Gutmann
ene@palmett.eu