Klienditeenindaja

aktsiaselts Olerex
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus. Aktiivse lisamüügi pakkumine klientidele. Kaubaväljapanek ja korrashoid. Teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eesthoolitsemine. Aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst.
Ootame Sinu CV\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'d aadressile: kandideerin@olerex.ee. Lisainfo telefonil: 5872 8150 või 5280 389.
Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis, teenindades kliente rohkem kui 94-s tanklas üle Eesti. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd juba ligi 800-le tublile inimesele. Olerexi teenitud kasum jääb Eestisse ja suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks.Oleme enda klientidele usaldusväärne partner, kelle tugevuseks on 24-aastase kogemustepagasiga oma tööle pühendunud professionaalne meeskond.Viimastel aastatel on Olerexi korduvalt nimetatud Eesti kõige kiiremini arenevaks kütusefirmaks.

Kohustused

- Sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus
- Aktiivse lisamüügi pakkumine klientidele
- Kaubaväljapanek ja korrashoid
- Teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eesthoolitsemine
- Aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst

Nõudmised kandidaadile

- Oled sobiv kandidaat kui Sulle meeldib klienditeenindus ja müügitöö
- oled hea suhtlemisoskuse ja empaatiavõimega
- suudad paindlikult ja kiirelt ühelt tegevuselt teisele lülituda
- oled meeskonnamängija

Omalt poolt pakume

- Huvitav ja mitmekesine töö Eesti suurima kütuse jaemüüja juures, tulemustele orienteeritud kokkuhoidev meeskond, ettevõttesisene karjäärivõimalus, paindlik töögraafik, konkurentsivõimeline põhipalk koos ülemise piirita tulemustasuga.

Kontakt:
kandideerin@olerex.ee