Triikija

Tailor Service OÜ
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
04.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Detailide ja õmblustoodete triikimine.

Õmblusettevõte Tailor Service OÜ põhitegevuseks on spetsriietuste ja särkide tootmine. Ettevõtte missiooniks on tootmise loomine, mis tugineb tootmise organiseerimise kaasaegsetele meetoditele ja viisidele, eesmärgiga rahuldada klientide vajadusi (vajalik kaup hea hinna, kvaliteedi ja vajaliku kogusega, õigel ajal ja õiges kohas). Keskmine töötajate arv on 35 inimest, ettevõte on varustatud kaasaegsete seadmetega

Kohustused

- Detailide ja õmblustoodete triikimine

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlikkus
- täpsus
- kiirus ja rutiinitaluvus. Eelnev töökogemus triikijana õmblustööstuses.

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töökeskkonda, töötasu vastavalt töötulemustele.

Kontakt:
Sergei Malõš
sergei@tservice.ee
56569583