Tegevusjuhendaja

Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
26.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Psüühiliste erivajadustega klientide igapäevaelu juhendamine, igapäevaelu oskuste arendamine, toetamine, hooldus.

Pakume ööpäevaringset üldhooldusteenust ja riiklikku erihooldusteenust. Lisaks pakume esmatasandi meditsiinilist abi, mis võimaldab kliendil saada nõu ja abi enda terviseprobleemidele. Meil on ka liikumisjuhendajad ja huvitegevusjuhendajad, kes aitavad kliendil leida päevaseks ajaks tegevusi, hoida end aktiivsena, motiveerida ning abistada liikuma. Personal omab nõuetekohast kutsekvalifikatsiooni, täiendõpped toimuvad regulaarselt.

- Psüühiliste erivajadustega klientide igapäevaelu juhendamine, igapäevaelu oskuste arendamine, toetamine, hooldus

Nõudmised kandidaadile

- Vene keele oskus soovitatav
- kasuks tuleb varasem töökogemus samal või sarnasel ametikohal

Omalt poolt pakume

- Head meeskonnatöö kogemust, väljaõpet, häid töötingimusi.

Kontakt:
Ilmar Hurt
ilmar.hurt@hooldekodu.ee
4727099