Turvatöötaja

USS Security Eesti AS
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
22.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kaupluses avaliku korra tagamine; varguste ennetamine ja tõkestamine; video jälgimine, videoanalüüs; vahetuse aruande täitmine; objekti puudutava olulise info edastamine turvajuhile.

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Kohustused

- Kaupluses avaliku korra tagamine
- varguste ennetamine ja tõkestamine
- video jälgimine, videoanalüüs
- vahetuse aruande täitmine
- objekti puudutava olulise info edastamine turvajuhile

Nõudmised kandidaadile

- Väärikas ja hea suhtleja

Omalt poolt pakume

- Korrektset töösuhet ja lisatasusid
- võimalust areneda ettevõttesiseselt
- tööd graafiku alusel
- tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
- kindlat sissetulekut
- igakuist sporditoetust ning soodustusi.

Kontakt:
Sigrid Jamnes
Sigrid.Jamnes@tootukassa.ee
4479321