Koristaja

Türi Ühisgümnaasium
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
18.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kooli söögisaalis laudade katmine ja koristamine kolmeks söögivahetunniks (toidu valmistamisega ei tegele); söögisaali ja selle juurde kuluva kätepesuruumi koristamine, lisaks aula ja muusikaklassi koristamine.
Täpsem info telefonil 5301 6050 Urmas Saluste.
Türi Ühisgümnaasium avas 1.septembril 2011. aastal oma uksed 201 gümnasistile ja 30 õpetajale. Meie kool asub looduskaunis kohas, pakub lisaks kolmele huvitavale ja kaasaegsele õppesuunale ning sõbralikule ja rahulikule õhkkonnale suurepäraseid sportimis- ja huvitegevusega tegelemise võimalusi.

- Kooli söögisaalis laudade katmine ja koristamine kolmeks söögivahetunniks (toidu valmistamisega ei tegele)
- söögisaali ja selle juurde kuluva kätepesuruumi koristamine, lisaks aula ja muusikaklassi koristamine

Nõudmised kandidaadile

- Töötahe
- usaldusväärsus ja sõbralikkus

Omalt poolt pakume

- Häid töötingimusi, meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda.

Kontakt:
Urmas Saluste
urmas.saluste@tyriyg.tyri.ee
5301 6050