Tõstukijuht

AS Palmako
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
21.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Combilift tõstukiga erinevate töökeskuste teenindamine, toodangu transport ja ladustamine, autodele laadimine. Tõstukiigapäevane pisihooldus ja lubatud tõstenormide, ohutu töötamise tingimuste järgimine. Laadimiskokkulepete ja vastava laokorralduse põhimõtete järgimine.
Töökoht asub Lääne-Virumaal Laekvere tehases. CV koos senise töökogemuse kirjeldusega ja motivatsioonikirjaga palume saata martin.kabral@palmako.ee. Võimalus kandideerida tööportaali CV-Keskus kaudu. Kontakt: tel. 53087510
AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, valmiselementidest elumaju ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 430 inimest, ettevõtte käibest 95% eksporditakse.

- Combilift tõstukiga erinevate töökeskuste teenindamine, toodangu transport ja ladustamine, autodele laadimine
- Tõstukiigapäevane pisihooldus ja lubatud tõstenormide, ohutu töötamise tingimuste järgimine
- Laadimiskokkulepete ja vastava laokorralduse põhimõtete järgimine

Nõudmised kandidaadile

- Sobivalt kandidaadilt eeldame kohusetunnet ja täpsust
- meeskonnatöö valmidus ja sõbralikku meelt. Lisaks tehnilisi teadmisi ja valmidust olla töövahendi hea peremees (hooldusteks olemas teenus)

Omalt poolt pakume

- Kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet
- stabiilset ja vaheldusrikast tööd
- omatöötaja soodustusi (soe toit, ujumine jne)

Kontakt:
martin.kabral@palmako.ee
53087510