Kokk

Tallinn Seaport Hotel OÜ
Harju maakond
Osaline tööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on kõrge kvaliteediga toidu valmistamine, et tagada hotelli külastajate rahulolu.
Rohkem lisainfot küsi telefonil 51916080 või e-posti aadressil kohvik.seaport@hestiahotels.ee
Hestia Hotel Seaport asub kõigest paari sammu kaugusel Tallinn reisisadama D-terminalist.

- Sinu tööülesandeks on kõrge kvaliteediga toidu valmistamine, et tagada hotelli külastajate rahulolu

Nõudmised kandidaadile

- Oled sobiv kandidaat
- kui Sul on kirg ja siiras huvi kokanduse vastu ning omad varasemat töökogemust kokana. Oled täpne
- aus
- lojaalne
- paindlik
- valmis töötama meeskonnas
- aga samas oled oma töös iseseisev. Oled valmis töötama graafiku alusel ja ka nädalavahetustel

Omalt poolt pakume

- Toetavat ja sõbralikku kollektiivi, stabiilset töökohta, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid ning oma töötaja soodustusi.

Kontakt:
Mariliis Õunapuu
mariliis.ounapuu@youroffice.ee
6221886