Klienditeenindaja

OÜ SPA Tours
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Viimsis Atlantis H2O Aquaparkis tellimuste vastuvõtmine ja lauda viimine,lihtsamate toitude valmistamine,arveldamine ja töö kassaga,kauba tellimine ja vastuvõtt,saali ja töökoha korrashoidmine,jooksvate küsimuste professionaalne lahendamine.
Spa Tours OÜ eesmärk on luua väärtusi läbi teenuste paljususe, mis tagab klientide, koostööpartnerite ning töötajate ühise rahulolu. Spa Tours OÜ opereerib Tallinn Viimsi SPA Hotelli, Grand Rose SPA Hotelli, Meresuu SPA & Hotelli, Viimsi Kino ja Atlantis H2O Aquaparki.

- Viimsis Atlantis H2O Aquaparkis tellimuste vastuvõtmine ja lauda viimine,lihtsamate toitude valmistamine,arveldamine ja töö kassaga,kauba tellimine ja vastuvõtt,saali ja töökoha korrashoidmine,jooksvate küsimuste professionaalne lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- vene ja soome keele oskus suhtlustasandil
- varasem toitlustuse klienditeenindajana töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

- - aastaringset, kindlat ja stabiilset töökohta usaldusväärses ja arenevas ettevõttes
- - motiveerivat palgasüsteemi ja omapere soodustusi Meresuu SPA, Grand Rose SPA\'s, Viimsi SPA\'s ja hotellis
- - vahetustega tööd graafiku alusel
- - kaasaegset töökeskonda
- - sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Kontakt:
enrico.kaljurand@spatallinn.ee