Klienditeenindaja

Setomaa Muuseumid
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• Klientide kiire ja viisakas teenindamine (klientidega avatud suhtlemine, tellimuste vastuvõtmine ja lauda viimine)• Köögi ja müügisaali korrashoid• Kassatoimingud• Vajadusel koka abistamine• Kaupade ettevalmistamine müügiks ja riiulitele paigutamine• Grupi- ja catering-tellimusteks laudade ettevalmistamine• Naeratamine :)

Nõudmised kandidaadile

- Aktiivsus ja positiivne ellusuhtumine• Hea suhtlemisoskus ja pinge taluvus• Ausus
- kohusetundlikkus ja abivalmidus• Korrektne välimus• Kasuks tuleb varasem klienditeeninduse kogemus ja seto keele ning kultuuri tundmine

Omalt poolt pakume

- Ametlikku ja stabiilset sissetulekut, toredat kollektiivi, kohapealset väljaõpet, vaheldusrikast tööd, vahvaid eriüritusi, huvi korral müügitöö ja turundusega seotud lisaülesandeid ning selle alast koolitust

Kontakt:
Merily Marienhagen
merily@setomuuseum.ee
+37253041222