Ostujuht

aktsiaselts Valga Haigla
Valga maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Haigla köögi varustamine toiduainetega. Laotöö tundmine - kauba vastuvõtmine ja väljastamine, dokumentide koostamine, laoseisude jälgimine. Toiduainete tellimine vastavalt reaalsetele vajadustele. Toiduainete ladustamine ja säilitamine vastavalt toiduhügieeni nõuetele. Kinni pidamine realisatsiooniaegadest ja ettenähtud temperatuurist. Enesekontrolli plaani dokumentide täitmine. Arvestuse pidamine sisse tuleva ja välja antava kauba üle vastavalt artiklitele ja kogustele programmis BUUM.

Valga Haigla AS on asutatud 1997. aastal. Suurima ettevõttena Valga maakonnas pakub haigla tööd ligi 350-le inimesele, sealhulgas 50 arstile ja 160 õendus- ning hooldustöötajale. Aastas ravitakse Valga haiglas ca 4000 patsienti, ambulatoorsete külastuste arv on suurenenud 40 000ni. Viimastel aastatel on haigla ravitegevus laienenud mitmete teenuste, sh ka erihoolekande valdkonnas. Meie eriarstid võtavad vastu enam kui 20 erialal.

Kohustused

- Haigla köögi varustamine toiduainetega
- Laotöö tundmine - kauba vastuvõtmine ja väljastamine, dokumentide koostamine, laoseisude jälgimine
- Toiduainete tellimine vastavalt reaalsetele vajadustele
- Toiduainete ladustamine ja säilitamine vastavalt toiduhügieeni nõuetele
- Kinni pidamine realisatsiooniaegadest ja ettenähtud temperatuurist
- Enesekontrolli plaani dokumentide täitmine
- Arvestuse pidamine sisse tuleva ja välja antava kauba üle vastavalt artiklitele ja kogustele programmis BUUM

Nõudmised kandidaadile

- Eelistatud on kandidaat
- kes on varasemalt töötanud antud valdkonnas
- näiteks puutunud kokku kaupade tellimise ja logistikaga

Omalt poolt pakume

- Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid.

Kontakt:
Elle Märtinson
info@valgahaigla.ee
766 5200