Keevitaja

OÜ Metre
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
12.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Peamiselt mustast metallist 5-50 mm paksuste detailide MAG keevitamine; vastavalt standardile kvaliteedi tagamine.

Põhitegevuseks on seeria- ja projektipõhine keeviskonstruktsioonide ja masinaehituskomponentide tootmine juhtivatele seadmete valmistajatele Euroopas. Osutame professionaalset tootmisteenust materjali eeltöötlusest kuni konstruktsioonide komplekteerimiseni.

- Peamiselt mustast metallist 5-50 mm paksuste detailide MAG keevitamine
- vastavalt standardile kvaliteedi tagamine

Nõudmised kandidaadile

- Keevitaja kutseharidus või kogemus erinevate metallkonstruktsioonide koostamisel ja keevitusseadmete kasutamisel
- tehniliste keevitus- ja tööjooniste lugemise oskus
- iseseisev mõtlemine
- täpsus ja korrektsus
- distsiplineeritus

Omalt poolt pakume

- Korralikke töövahendeid.

Kontakt:
Veronika Fatal
metre@technobalt.ee
+372 522 9994