Masinaoperaator

Osaühing Vecta Design
Pärnu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
10.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Masinaga kindlate tööoperatsioonide sooritamine. Töö iseloom on rahulik, monotoonne, rutiinne, istuvas asendis.Töö ei nõua erilisi füüsilisi oskusi ja jõudu.Tähtis on vastupidavus, täpsus ja püüdlikkus, valmisolek õppimiseks ja harjutamiseks.

Eesti kapitalil asutatud ettevõtte, mille peamiseks tegevusalaks on pinglagede tootmine.

Kohustused

- Masinaga kindlate tööoperatsioonide sooritamine
- Töö iseloom on rahulik, monotoonne, rutiinne, istuvas asendis
- Töö ei nõua erilisi füüsilisi oskusi ja jõudu
- Tähtis on vastupidavus, täpsus ja püüdlikkus, valmisolek õppimiseks ja harjutamiseks

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev tootmises töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

- Stabiilset konkurentsivõimelist töötasu
- sõbraliku kollektiivi
- töö tegemine käib uues tootmishoones. Väljaõpe toimub kohapeal.

Kontakt:
personal@vectadesign.com
4424805