Turvatöötaja tööstusobjektil

USS Security Eesti AS
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Stora Enso saeveski pääsla läbipääsurežiimi liikumise ja transpordi kontrolli teostamine, videovalvesüsteemide jälgimine, klientide operatiivne ja kvaliteetne teenindamine.
kandideerimiseks saada oma CV aadressile aul.laanemae@uss.ee. Lisainfo turvajuhilt tel 56967282 või tule E-R 10.00-16.00 Võidu tn 3 Rakvere
USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

- Stora Enso saeveski pääsla läbipääsurežiimi liikumise ja transpordi kontrolli teostamine, videovalvesüsteemide jälgimine, klientide operatiivne ja kvaliteetne teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- vanus vähemalt 19 aastat
- kohtulikult karistamata
- abivalmis ja korrektne
- valdad vene keelt suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- tööd vahetustega, graafiku alusel
- väljaõpet ja täiendkoolitusi
- soodsaid sportimise võimalusi
- preemiat sõprade tööle soovitamise eest

Kontakt:
Monika Paavo
monika.paavo@uss.ee