Tööriistalukksepp

Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on vormide ja abivahendite remont, puhastamine ja markeerimine vastavalt joonistele
CV koos kaaskirjaga saata e-posti aadressile: rena.kaup@trelleborg.com või postiaadressile Pikk 62 E, Kuressaare 93 815. Lisainformatsioon telefonil 4530400.
Trelleborg Industrial Products Estonia kuulub 100% Trelleborg grupi koosseisu, mis on maailma üks juhtivaid polümeermaterjalide arendajaid ja tootjaid.Trelleborgi Kuressaare tehase põhitegevus on kummi-, metall,- ja silikoon detailide ning koostude tootmine masina,- ja autotööstuse ettevõtetele Euroopa regioonis.

- Tööülesanneteks on vormide ja abivahendite remont, puhastamine ja markeerimine vastavalt joonistele

Nõudmised kandidaadile

- vastutus- ja õpivõime

Omalt poolt pakume

- - vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes ja osalemist kontserni sisestes arendusprojektides
- - võimalust töötada koos tööka ja sõbraliku meeskonnaga
- - väljaõpet ja koolitusi
- - kõiki tööks vajalikke vahendeid

Kontakt:
rena.kaup@trelleborg.com