Operaator

Boomerang Distribution OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Erinevate toodete (riideesemed, jalanõud, kosmeetika, ehted jne.) kvaliteedi kontroll, ümberpakkimine ja markeerimine, toodete tagastuse vormistamine arvutiprogrammis.

Boomerang Distribution OÜ tegutseb alates 2003. aastast. Oleme üks suurim e-kaubanduse logistika teenuste pakkuja Skandinaavias ja Baltikumis.

- Erinevate toodete (riideesemed, jalanõud, kosmeetika, ehted jne
- ) kvaliteedi kontroll, ümberpakkimine ja markeerimine, toodete tagastuse vormistamine arvutiprogrammis

Nõudmised kandidaadile

- Kiirus
- täpsus
- kasuks tuleb töökogemus tootmisettevõttes

Omalt poolt pakume

- Põhjalik väljaõpe ja juhendamine.
- Avarad valged ja mugavad tööruumid.
- Mitmekesine ja tähelepanu nõudev töö kiiresti arenevas internetikaubanduse valdkonnas.
- Tasuta transport Tallinnast tööle ja tagasi.

Kontakt:
Valentina Rodionova
cv@boomerang.ee
56629958