Automaaler

OÜ Jorla Auto
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
13.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Autokerede ettevalmistus­tööd värvimiseks, värvimine ning värvimisjärgsed viimistlus- ja hooldustööd.

OÜ Jorla Auto alustas oma tegevust sõidukite kere- ja värvitööde ettevõttena 2003. aastal Jõgeval. Meie sõidukite kereremondi- ja värvitöökoda vastab täielikult 2007. aastast jõustunud Euroopa Liidu nõuetele ning on moodsaim Jõgevamaal. Töökojas on kaasaegne värvikamber, mis koos Standox’i kaubamärgi tehnoloogia ja materjalidega tagab kvaliteetse ning veatu lõpptulemuse. Aastate jooksul on meie ettevõtte teenuste valik oluliselt laienenud. Lisaks eelpool mainitule teostame hooldus- ja remonditöid, autode käsipesu, pakume rehvi- ja klaasivahetust ning sõidukite kahjukäsitlust. Samuti müüme ka varuosasid, autotarvikuid ja õlisid.

- Autokerede ettevalmistus­tööd värvimiseks, värvimine ning värvimisjärgsed viimistlus- ja hooldustööd

Nõudmised kandidaadile

- Tehniline taip
- kohusetundlikkus
- täpsus
- ausus. Vajalik huvi tehnika vastu ning kasuks tuleb varasem töökogemus samal ametialal

Omalt poolt pakume

- Stabiilset tööd,
- head kollektiivi,
- Vajadusel väljaõpet.

Kontakt:
Aivar Tammsaar
info@jorlaauto.ee
53 414 539