Kokk

Management OÜ
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
01.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime sind, kes sa tead, kuidas head toitu valmistada, mida kliendid õigupoolest süüa soovivad ja kuidas need kaks asja siduda nii, et tulemuseks oleks klientidele meeldiv maitseelamus. Töökoht asub Eesti ilusaimas paigas Rõuges, seitsme järve maal. Anname sulle palju vabadust töö korraldamisel ja menüü koostamisel.

Võrumaal tegutsev imeilus ja kõrgelt hinnatud majutus- ja toitlustusasutus

- Otsime sind, kes sa tead, kuidas head toitu valmistada, mida kliendid õigupoolest süüa soovivad ja kuidas need kaks asja siduda nii, et tulemuseks oleks klientidele meeldiv maitseelamus
- Töökoht asub Eesti ilusaimas paigas Rõuges, seitsme järve maal
- Anname sulle palju vabadust töö korraldamisel ja menüü koostamisel

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus kindlasti aitab
- kuid ei ole ka puuduseks

Omalt poolt pakume

- - Palk on nagu on, hea töö eest Võrumaa parim
- - Kollektiiv on konstruktiivselt kriitiline, aga nende hulgas leidub võib-olla parimaid sõpru
- - Loomingulisusele ja oma mõtetele piiri ei panda
- - Ülemusele võib öelda välja kõike, mida vajalikuks pead.

Kontakt:
Alar Hõim
alar@oruvilla.ee
5026517