Turvatöötaja

USS Security Eesti AS
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Oled abivalmis,väärikas ning hea suhtleja-tule liitu meie meeskonnaga kaubanduskeskuse turvatöötajana Lääne-Virumaal.Peamisteks tööülesanneteks objektil on varguste ennetamine, turvatunde loomine, korra ja hea teeninduse tagamine ning videovalvesüsteemide jälgimine.

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

- Oled abivalmis,väärikas ning hea suhtleja-tule liitu meie meeskonnaga kaubanduskeskuse turvatöötajana Lääne-Virumaal
- Peamisteks tööülesanneteks objektil on varguste ennetamine, turvatunde loomine, korra ja hea teeninduse tagamine ning videovalvesüsteemide jälgimine

Nõudmised kandidaadile

- Oled vähemalt 19- aastane ja kohtulikult karistamata
- vene keele oskus suhtlustasandil ning räägid eesti keelt (nõutav B2 taseme keeletunnistus)
- oled abivalmis ja hea suhtleja

Omalt poolt pakume

- Paindlikku ja vahetustega töögraafikut
- tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi oma ala parimatelt
- mitmekesiseid sportimisvõimalusi

Kontakt:
Monika Paavo
monika.paavo@uss.ee