Varade osakonna juhataja

Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Varade osakonna igapäevase töö koordineerimine (osakonna töötajate igapäevase töö korraldamine, koordineerimine ja kontrollimine).
Dokumendid saata märgusõnaga „VARADE OSAKONNA JUHATAJA” e-posti aadressil: karin.uustallo@narva.ee

- Varade osakonna igapäevase töö koordineerimine (osakonna töötajate igapäevase töö korraldamine, koordineerimine ja kontrollimine)

Nõudmised kandidaadile

- Edukas kandidaat on:• teadlik ja vaimustatud Narva linnas toimuvate arengute suhtes ning põleb soovist nendele kaasa lüüa
- • loov
- kuid täpne
- • aktiivne kaasamõtleja
- • eluaegne õppijaSamuti oskab: • mõelda jätkusuutlikult ja holistiliselt
- • lahendada probleeme
- • suhelda inimestega
- • teha tööd efektiivselt ja entusiasmigaKasuks tuleb:• eelnev töökogemus avalikus sektoris ja kinnisvara valdkonnas• juhiluba (B-kat)

Omalt poolt pakume

- • huvitavat ja pingelist tööd Eesti kiiresti arenevas piirkonnas
- • enesetäiendamise võimalust
- • sõbralikku meeskonda
- • kaasaegseid töötingimusi
- • põhipuhkust 35 kalendripäeva

Kontakt:
Karin Uustallo
karin.uustallo@narva.ee
+3723599040