Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- Metallitöötluspinkidel töötamine (freesimistööd) ning detailide valmistamine jooniste järgi. - Termotöötlus.- Alltöövõtjatatega suhtlemine ning tööde tellimine (freesimine, keevitamine).

Magnetic MRO on suurim kommertslennukite hooldusettevõte Eestis. Ettevõte omab Eesti Lennuameti väljastatud hooldusorganisatsiooni sertifikaati ning on lisaks mitmete kolmandate riikide lennundusvõimude poolt sertifitseeritud komplessete hooldus- ja remonditeenuste pakkuja. Peakorteriga Tallinnas, ladudega Iirimaal ja kontoritega üle Euroopa on Magnetic MRO ainulaadne lennundusettevõte, mis oma kiire laienemisega loob pidevalt uusi töökohti ja pakub arenguvõimalusi nii Eesti tööjõule kui rahvusvahelistele professionaalidele.

- - Metallitöötluspinkidel töötamine (freesimistööd) ning detailide valmistamine jooniste järgi
- - Termotöötlus
- - Alltöövõtjatatega suhtlemine ning tööde tellimine (freesimine, keevitamine)

Nõudmised kandidaadile

- - Töökogemus manuaalsetel metallitöötluspinkidel.- Tehniliste jooniste lugemise oskus. - Vastutustunne
- hoolikus ja täpsus. - Suhtlustasemel eesti ja inglise keel.- Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus

Omalt poolt pakume

- - Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris.
- - Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes.
- - Mitmekülgsete kogemustega toetavat meeskonda.
- - Omapärast ja huvitavat töökeskkonda.
- - Väljaõpet.

Kontakt:
cv@magneticmro.com