Klienditeenindaja

AS Alexela Oil
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Suurepärane klientide teenindamine, meie kaupade ja teenuste tundmine ning klientide nõustamine, kaubariiulite täitmine ning korrashoid, hoiad puhtana ja korras kliendisaali ning territooriumi

AS Alexela Oil kuulub Alexela Gruppi ja on aus eestimaine tanklakett, meie tanklate võrgustik kaasaegsete tanklapoodidega katab kogu Eesti Tallinnast Valgani ja Narvast Kuressaareni. Alexela tanklates pakutavaid autokütuseid tarnivad rahvusvaheliselt tunnustatud partnerid ning kõik mootorikütused läbivad täiendava sõltumatu kvaliteedikontrolli. Meie jaoks on väga oluline tagada oma toodete kõrge kvaliteet ja suurepärane teenindus. Vaata lisaks www.alexela.ee.

- Suurepärane klientide teenindamine, meie kaupade ja teenuste tundmine ning klientide nõustamine, kaubariiulite täitmine ning korrashoid, hoiad puhtana ja korras kliendisaali ning territooriumi

Nõudmised kandidaadile

- Tööks vajalik tervisetõend
- selle puudumisel aitab tööandja tervisetõendi teha ja tasub selle tegemise eest

Omalt poolt pakume

- Piiramatut müügiboonust, väljaõpet töökohal, täiendkoolitusi ja üritusi, mugavaid vormiriideid ja jalanõusid, spordi- ja tervisetoetust ja palju muid soodustusi

Kontakt:
Mari Lill
Mari.Lill@alexela.ee