Kohtuistungi sekretär

Pärnu Maakohus
Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
25.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kohtumenetlusega seotud asjaajamise sujuva ja korrektse toimimise eest hoolitsemine; menetlusdokumentide edastamine menetlusosalisetele; kohtuistungite protokollimine.
Kasuks tuleb:• õigusalaste algteadmiste olemasolu, õigusalase kutse- või kõrghariduse omandamine• varasem töö- või praktikakogemus kohtusüsteemis• kõrgtasemel arvutikirjaoskus

- Kohtumenetlusega seotud asjaajamise sujuva ja korrektse toimimise eest hoolitsemine
- menetlusdokumentide edastamine menetlusosalisetele
- kohtuistungite protokollimine

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
- täpsus ja kohusetundlikkus
- võime ja oskus töötada pingeolukorras

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja arendavat tööd
- väljaõpet kohapeal
- võimalust töötada koos õigusvaldkonna tippspetsialistidega
- puhkust 35 kalendripäeva
- põhipalka 900.00 € (bruto).

Kontakt:
Külli Bräutigam
kylli.brautigam@kohus.ee
447 9550