Tartu maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
25.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Töö sisuks on ravimite tootmise järelevalve ja õigusloomele kaasaaitamine, samuti koostöö ettevõtetega ning teiste järelevalveasutustega Eestis ja mujal maailmas, et tagada ravimite kvaliteet.
Lisainformatsioon Ravimiameti inspektsiooniosakonna juhataja Elsa Leitenilt telefonil 737 4140 või e-posti aadressil elsa.leiten@ravimiamet.ee.

- Töö sisuks on ravimite tootmise järelevalve ja õigusloomele kaasaaitamine, samuti koostöö ettevõtetega ning teiste järelevalveasutustega Eestis ja mujal maailmas, et tagada ravimite kvaliteet

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus loodusteaduste või meditsiini valdkonnas (soovitavalt farmaatsia
- bioloogia või keemia erialal)
- ladus arvutikasutusoskus
- eesti keele ja inglise keele oskus kõrgtasemel
- valmisolek nii iseseisvaks kui meeskonnatööks
- analüütiline ja süsteemne mõtlemine
- väga hea suhtlemis-
- väljendus- ja argumenteerimisoskus
- valmisolek lähetusteks Eestis ja mujal maailmas

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet vajaminevate erioskuste osas
- paindlikku tööaega
- enesetäiendamise võimalusi väljaspool Eestit
- põhipuhkust 35 kalendripäeva aastas.

Kontakt:
personal@ravimiamet.ee
737 4140