Autojuht-varustaja

Superservice OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Seoses töökoormuse suurenemisega, otsib meie logistikaosakond juurde kaubikujuhte. Töö peamiselt Tallinnas.Tööülesanded: kaupade komplekteerimine ja vedu poodidesse, restoranidesse ja kontoritesse. Kasutada Peugeot Boxer.
CV ja küsimused saata: marno@superservice.ee
Oleme 18.05.1998 loodud Eesti ettevõte, kes tegeleb kontorite varustamisega: toidu- ja majapidamistarvetega ning innovaatiliste esmaabitarvete ja kontoritarvete (sh.ergonoomika) müügiga.

- Seoses töökoormuse suurenemisega, otsib meie logistikaosakond juurde kaubikujuhte
- Töö peamiselt Tallinnas
- Tööülesanded: kaupade komplekteerimine ja vedu poodidesse, restoranidesse ja kontoritesse
- Kasutada Peugeot Boxer

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlik
- aus
- sõbralik.Peab olema valmis füüsiliseks tööks

Omalt poolt pakume

- Paindlik töögraafik, sõbralik ja nooruslik töökollektiiv.
- Arenemisvõimalust.
- Kasutada Peugeot Boxer.
- Palk katseajal üle Eesti keskmise.

Kontakt:
Marno Roose
marno@superservice.ee
5023904