Menetleja

Tartu Vallavalitsus
Tartu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
26.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Peamised ülesanded on järelevalve teostamine riigi ja valla õigusaktide järgimise üle ning väärtegude menetlemine omavalitsusüksuse pädevuses olevates asjades.
Lisainfot saab e-aadressilt eve.kallas@tartuvald.ee või tel 5097 902.CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga palume esitada märgusõna all “Menetleja konkurss“ Tartu Vallavalitsuse e-aadressile tartuvald@tartuvald.ee hiljemalt 26. aprilliks 2019.

- Peamised ülesanded on järelevalve teostamine riigi ja valla õigusaktide järgimise üle ning väärtegude menetlemine omavalitsusüksuse pädevuses olevates asjades

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt eeldame vastavust avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele
- vastutustunnet
- korrektsust ja täpsust.Eelise annab varasem kogemus väärtegude menetlejana ja võõrkeelte oskus

Omalt poolt pakume

- mitmekesist ja vastutusrikast tööd
- arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi
- toetavat ja sõbralikku meeskonda
- kaasaegset töökeskkonda
- põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Kontakt:
Eve Kallas
eve.kallas@tartuvald.ee
+3725097902