Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kaubaaluste (euroaluste) transportimine laoruumist kaupluse müügisaali (roklaga); kaupade ladustamine ja komplekteerimine; kaupade väljapanek müügisaalis; klientide teenindamine (nõustamine ja suunamine müügisaalis).
Vabad töökohad on:Arsenali Selveris, Erika 14;Kakumäe Selveris, Rannamõisa tee 6;Kotka Selveris, Kotka 12;Läänemere Selveris, Läänemere tee 28;Pelgulinna Selveris, Sõle 51;T1 Selver, Peterburi tee 2;Tondi Selver, Tammsaare tee 62.Kandideerimiseks palun saatke enda CV kas Töötukassa iseteenindusportaali kaudu või CV Keskuse, CV-Online-i kaudu. Kandideerida saab ka Selveri kodulehe www.selver.ee kaudu või täites kohataotlusankeedi kaupluse infoletis.Lisainfo telefonil 667 3785, personalispetsialist Kristi Aasa.
SELVER on tegutsenud alates 1995. aastast ja praegu on meil 53 kauplust üle Eesti ning e-Selver. Meil töötab täna üle 2800 väga tubli erineva inimese. Tänu töötajatele on Selver parim eestimaine kauplusekett, kus sisseostude tegemine on meeldiv ning sujuv.

- Kaubaaluste (euroaluste) transportimine laoruumist kaupluse müügisaali (roklaga)
- kaupade ladustamine ja komplekteerimine
- kaupade väljapanek müügisaalis
- klientide teenindamine (nõustamine ja suunamine müügisaalis)

Nõudmised kandidaadile

- Vanust vähemalt 18 aastat (ülemist vanusepiiri ei ole)
- soov ja tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas
- kohusetunne
- viisakus
- ausus ja füüsiline vastupidavus

Omalt poolt pakume

- Garanteeritud stabiilset sissetulekut
- väljaõpet kohapeal
- paindlikku töögraafikut
- toetavaid kolleege
- tasuta koolitusi
- soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi
- hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone
- võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga.

Kontakt:
Kristi Aasa
personal@selver.ee
667 3785