DIGINNO projektijuht

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• juhib Läänemere strateegia projekti DIGINNO ja esindab projekti juhtpartneri rollis, sh suhtlemises Interreg sekretariaadiga• viib projekti taotlusele vastava tegevuskava ellu ja tagab eelarve täitmise, haldab ja koordineerib muutusi projekti partneritega (kokku 26 partnerit 9 riigis) • korraldab ja esitab projekti aruandlust, sh kontrollib partneraruandeid ja integreerib need koondaruandesse, tagab ja säilitab projekti dokumentatsiooni• teostab projekti finantsjuhtimist ja koordineerib kõigi projektipartnerite finantsjuhtimist, sh esitab ja koostab väljamaksetaotlused• jälgib projekti partnerite abikõlblikkuse reeglite täitmist (sh EL struktuurivahendite kasutamisest tulenevad nõuded)• algatab, korraldab ja viib läbi regulaarseid juhtgrupi koosolekuid ja osaleb projekti tööpakettide töös;• koordineerib projekti sisekommunikatsiooni ja toetab väliskommunikatsiooni
Palun saada oma CV ja kaaskiri (ühes palgasooviga) hiljemalt 31.03.2019 e-posti aadressil cv@mkm.ee märksõnaga “DIGINNO projektijuht”.Lisateavet töö kohta annab infoühiskonna teenuste arendamise osakonna projektijuht Airi Reidi, tel 6256454, airi.reidi@mkm.ee.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

- • koordineerib projekti sisekommunikatsiooni ja toetab väliskommunikatsiooni

Nõudmised kandidaadile

- Sobivalt kandidaadilt eeldame: • kõrgharidust (soovitavalt innovatsiooni alal
- riigi- või majandusteaduses)• projektide juhtimise kogemust
- kasuks tuleb teiste Läänemeremaade võõrkeelte oskus• head IT alast taipu
- sh projektide keskkondade kasutamise
- veebilehtede toimetamise ning teksti- ja tabeltöötlusprogrammide (MS Office) kasutamise oskust

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja vastutusrikast tööd ning mitmekülgseid arenguvõimalusi avatud ja teotahtelises meeskonnas.

Kontakt:
Monika Vapra
monika.vapra@mkm.ee
625 6324